Podvedená I.

12. července 2012 v 21:50 | Stella Lee |  Podvedená

Miluju ten pocit,když se probudím na jeho horké hrudi.
,,Díváš se na mě," zasmál se Andrew a ani neotevřel oči,kousla jsem se do rtu když jsem zjistila že neuvidím ty jeho velké modré kukadla plné lásky.Letmo jsem ho políbila,usmál se a polibek mi opětoval.Ozvalo se zaklepání,rychle jsme si vzali peřinu až k hlavě, ,,Agnes!Je snídaně" zavolala Bridget přes dveře a pak odcupitala do jídelny.Andrew zabručel při pomyšlení že se bude muset opět lézt oknem pryč.Kdo ví jestli matka zjistila že její malá jedna a dvacetiletá holčička už není panna. ,,Zůstaň ještě chvíli.." zamňoukala jsem šeptem do Andrewova ucha,jeho velké modré oči vypadaly že by řekly ano;jenže jeho ústa řekla : ,,Nemůžu,znáš tvojí mámu," zamumlal smutně Andrew a pohladil mě po nahých zádech. ,,Mamka to přetrpí" zasmála jsem se a posadila se na postel, ,,Agnes jestli nepříjdeš do deseti minut..." křičela ze zdola naštvaná matka,oba dva jsme se potichu zachichotali.
,,Takže musím..-"
Nedořekl to,protože jsem ho políbila, ,,zavolám ti". Usmála jsem se na něm a vyskočila z postele.
***
,,Příště by jste se mohli stišit" ušklíbla se matka a podala mi talíř volského oka,rajčat a hrnku mlíka.Bridget neudržela smích a rozkřikla se přes celou místnost, ,,u jídla se nemluví".Řekla jsem celá rudá,to jsme opravdu byli slyšet? ,,Nestihneš to do práce,je už deset.." zamumlala matka a pustila si televizi. ,,Sakra," řekla jsem s plnou pusou. ,,Tak ahoj!" Zakřičela jsem u vchodu s kabelkou na rameni.Moje práce nebyla nijak skvělá,o platu se to taktéž nemohlo říct.Jediné,co na mé práci bylo plus;byla moje kamarádka Henriette.Ona jediná,mě dokázala rozesmát od ucha k uchu.
,,Konečně jsem tu.." zamumlala jsem a odemkla dveře od šatny.Byla jsem tu první.Super.
Moje práce byla recepční v dvou hvězdičkovém hotelu,plat měl ale mínus pět hvězdiček.
,,Áaaaa!" Vypískla jsem a odskočila od skříně kde si udělala hnízdo krysa. ,,No tak,kššš!" Odháněla jsem krysu od mé uniformy.Vzala jsem tyč která byla u dveří,vyšt'ourala jsem krysu ven a ta se rozběhla do kouta mísnosti.
Moje uniforma!
Má uniforma měla jako na památku krysu velkou prokousanou díru na rukávu. ,,K sakru.." zasyčela jsem.
Jediné,co jsem mohla dělat,bylo vyhrnout si rukáv a usmívat se na zákazníky. ,,Agnes?" Řekl milí,mladý a mentolový hlas za mnou.Henriette. ,,Em...ahoj!" Řekla jsem nervozně a skoušela jsem se po úsměv,nešlo to. ,,Pěkný rukáv," řekla ironicky Henriette a odemkla si svou skříňku.V její skříni narozdíl ode mně nebylo nic. ,,Kde mám věci?!" Zpanikařila a začala hledat po místnosti, ,,já...nevím" zašeptala jsem vyděšeně. ,,Nějakej vůl mi vykradl skříň!" Řekla rozzlobeně Henriette a naštvaně s sebou práskla na lavici. ,,Tak bud' v tomhle," zažertovala jsem. ,,Fajn" usmála se Henriette a stoupla si.Sice to nepochopila,no alespoň už neměla takovou mizernou náladu.
Hotel Fortuna se začal plnit lidmi,přišel šéf. ,,Woodová?!" Vykřikl šéf a okolí stichlo. ,,Kde máš uniformu?" Řekl rozhněvaně,starý padesátník který měl na hlavě tři šedé vlasy a tisíc vrásek. ,,Někdo mi vykradl skříňku,nic v ní nebylo.Agnes vám to může dosvědčit!" Řekla nervozně Henriette a ukázala na mě.Šéf Brown se na mě chvíli zadíval,pak se obrátil zpět k Henriette.Po minutě odešel do šaten.
,,A ještě abych za to mohla já.." povzdychla si Henriette která mezitím odcupitala ke mě.Její růžový obličej ztratil barvu a změnil se v bílo-zelený. ,,Hanry?" Pípla jsem na Henriette její klučičí přezdívku. ,,Hm?" zabručela.
,,Jsi OK?" Zeptala jsem se při pohledu na její obličej. ,,J-o.." zakoktala Henriette jenže jí dobře nebylo,pozvracela se přímo na podlahu.
***
Henriette nakonec šla domů a svojí směnu si oddělá v náhradnímu termínu.Doufám že jí bude dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 12. července 2012 v 21:53 | Reagovat

Super fantazie :))

2 Diana Diana | 15. července 2012 v 18:11 | Reagovat

moc pěkné,píšeš skvěle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama